Rodzinne wczasy tenisowe w Hotelu Mazurski Raj

Lokalizacja i termin

Mazurski Raj Hotel, Marina&SPA,
12-220 Ruciane-Nida, Piaski 5
4 – 10 sierpnia 2024

Szczegóły

Niepowtarzalne położenie hotelu nad brzegiem Jeziora Bełdany w otoczeniu Puszczy Piskiej, daje wiele możliwości aktywnego wypoczynku na łonie przyrody.

Nowy port, bogata oferta sprzętu wodnego i piękna piaszczysta plaża pozwalają czerpać z Mazur to, co najpiękniejsze. Bliskość Puszczy Piskiej zachęca do spacerów po leśnych ścieżkach lub wycieczek rowerowych, co jest okazją do odkrywania pięknych mazurskich krajobrazów.

Na terenie hotelu znajduje się bogata infrastruktura. Są to przede wszystkim cztery korty tenisowe o nawierzchni ziemnej, gdzie będą odbywać się nasze treningi, a także tory bowlingowe, bilard, stoły do tenisa stołowego, boisko do gry. Ośrodek oferuje możliwość wypożyczenia rowerów turystycznych czy kijków do nordic walking. Po całodniowej aktywności można skorzystać z sauny, obok której czeka balia z lodowatą wodą, a także zrelaksować się w gabinecie masażu.

W hotelu znajduje się bogato wyposażony w zabawki i gry Junior Club oraz zewnętrzny plac zabaw, gdzie każde dziecko zatraci się w cudownej zabawie!

Jednak najważniejszym punktem naszego obozu jest nauka gry w tenisa. Skupimy sie na kształtowaniu i doskonaleniu techniki oraz przygotowanie do gry na punkty. Kadrę obozu stanowią nasi trenerzy klubowi, którzy specjalizują się w pracy z dorosłymi, dziećmi i młodzieżą.

Program obejmuje

  • trening tenisowy w grupach na każdym poziomie zaawansowania (2,5 godz. dziennie)
  • turniej tenisowy
  • gry sportowe i zabawy
  • ognisko
  • inne atrakcje

Koszt wczasów

dorosły 3699 PLN
dzieci 5-12 lat 2799 PLN
dzieci 3-5 lat 1399 PLN

i obejmuje

  • zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych (HOTEL) lub domkach
  • dwa posiłki dziennie: śniadanie i obiadokolacja
  • realizację programu
  • ubezpieczenie NNW
Dojazd własny

Cena nie zawiera opłaty za zwierzęta (30zł/doba)

Zapisy

Warunkiem wpisania na listę uczestników imprezy jest wpłata 600 PLN zaliczki za osobę dorosłą, 300 zł za dziecko oraz podpisanie umowy wraz z warunkami uczestnictwa.

Wpłaty można dokonać gotówką lub kartą płatniczą w biurze Szkoły Tenisa Tie Break Koncertowa lub przelewem na rachunek bankowy Santander Bank Polska 60 1500 1865 1218 6009 9808 0000

Umowa dostępna jest TUTAJ.

Karta kwalifikacyjna uczestnika dostępna jest TUTAJ.