trenerzy

Przemek Balcerek

(z nami od 2004)

Licencjonowany Instruktor Tenisa. Wychowanek Tie Break’a. Gra w tenisa od 6 roku życia. W przeszłości uczestnik wielu turniejów amatorskich. Prowadzi zajęcia grupowe oraz indywidualne zarówno z dziećmi i dorosłymi. Poza sportem interesuje się motoryzacją.


Mariusz Barbaś

(z nami od 1991)

Licencjonowany Instruktor Tenisa. Były zawodnik, uczestnik wielu turniejów amatorskich. Specjalizuje się głównie w treningu indywidualnym, prowadzi również zajęcia dla klas sportowych oraz rekreacyjnych. W wolnym czasie lubi dobry jazz i wciągającą literaturę.


Mateusz Bujnowski

(z nami od 2012)

Licencjonowany Instruktor Tenisa (2020). Specjalizuje się w zajęciach indywidualnych i grupowych z dziećmi i młodzieżą. Poza tenisem interesuje się także psychologią oraz gotowaniem. 


Przemysław Chawałkiewicz

(z nami od 2020)

Licencjonowany Trener Szkolenia Wyczynowego z czterdziestoletnim doświadczeniem. Przez wiele lat mieszkał za granicą, gdzie trenował i prowadził kursy dla włoskich trenerów. Specjalizuje się w pracy z zawodnikami, ale trenuje również dzieci, młodzież i dorosłych na poziomie rekreacyjnym. Poza kortem uprawia wszystkie sporty zimowe ze wskazaniem na snowboard.


Magdalena Chmielewska

(z nami od 2022)

Licencjonowana instruktorka tenisa. Specjalizuje się w nauczaniu najmłodszych dzieci, w ramach programu Tenis10. Dodatkowo zajmuje sie organizowaniem urodzin na terenie naszego klubu a podczas półkolonii pełni rolę wychowawcy. Absolwentka AWF Warszawa. Interesuje sie również podróżami oraz dietetyką.


Łukasz Czechnicki

(z nami od 2017)

Instruktor tenisa. Specjalizuje się w treningach indywidualnych i grupowych dla dzieci i dorosłych na każdym poziomie zaawansowania, ze szczególnym naciskiem na technikę. Poza kortem uwielbia góry, podróże i jazdę na rowerze.


Tomasz Filipczuk

(z nami od 2015)

Licencjonowany Trener Tenisa. Specjalizuje się w szkoleniu najmłodszych dzieci w ramach programu Tenis 10. Prowadzi zajęcia grupowe oraz treningi indywidualne zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dorosłych. Interesuje się wykorzystaniem treningu ogólnorozwojowego do poprawy jakości gry już na wczesnym etapie edukacji tenisowej.


Dorota Głowacka

(z nami od 2023)

Licencjonowana Instruktorka Tenisa (obecnie w trakcie kursu na Trenera Szkolenia Podstawowego). Była zawodniczka klubów RKS Okęcie i WKT Mera. Mistrzyni i wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski w różnych kategoriach wiekowych. Specjalizuje się w treningach z dorosłymi. Absolwentka Mass Communications na Bethune-Cookman University (Floryda, USA) oraz Media and Society na Lancaster University (UK). Podczas studiów zawodniczka pierwszej ligi uniwersyteckiej (Division 1). Poza kortem grafik designer.


Olga Gorzelak

(z nami od 1991, wychowanka Tie Break’a)

Licencjonowana Instruktorka Tenisa z piętnastoletnim doświadczeniem. W młodości utytułowana zawodniczka, wielokrotna Mistrzyni Polski, uczestniczka turniejów wielkoszlemowych. Najwyżej notowana na miejcu 18 w juniorskim rankingu ITF. Tie Break to jej rodzinny klub, z którym związana jest od pierwszego dnia jego istnienia. Poza tenisem uwielbia kolorowe życie, pięknych ludzi i pozytywne wibracje.


Piotr Groll

(z nami od 2000)

Licencjonowany Trener Tenisa. Specjalizuje się w treningach z zawodnikami, którzy osiągają sukcesy na arenie krajowej zarówno w singlu jak i w deblu.  Zaangażowany w całą działalność klubu od wielu lat. Główny kierownik na obozach tenisowych z młodzieżą. Poza kortem trenuje darta, a jego pasją jest gotowanie.


Radek Grzesiński

(z nami od 2017)

Licencjonowany Trener Tenisa z brytyjskimi uprawnieniami LTA LEVEL 3. Doświadczenie zdobywał również za granicą. Specjalizuje się w trenowaniu dzieci, młodzieży i dorosłych na każdym poziomie zaawansowania. Wolny czas spędza aktywnie z rodziną. Hobbystycznie oddaje się gamingowi i serialom.


Joanna Hoffman

(z nami od 2021)

Licencjonowana instruktorka Tenisa. Specjalizuje się w treningach z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi na każdym poziomie zaawansowania. Na korcie łączy doświadczenie zawodowe w obszarze alternatywnych form edukacji. Poza kortem prowadzi szkolenia i warsztaty we współpracy z organizacjami pozarządowymi – w tym Fundacją Rozwoju Systemu Edukacji. Jej pasją jest odnawianie starych mebli, dobra kuchnia oraz sztuka parzenia kawy. 


Piotr Jagodziński

(z nami od 1998, wychowanek TieBreak’a)

Licencjonowany Instruktor Tenisa. Specjalizuje się w treningach indywidualnych i grupowych dla dorosłych. Utytułowany zawodnik osiągający sukcesy na kortach w Polsce. Opiekun na klubowych obozach Tenisowych. Poza kortem lubi dobrą kuchnię oraz kino.


Katarzyna Kołat

(z nami od 2022)

Licencjonowana Instruktorka Tenisa. Specjalizuje się w treningach dla najmłodszych Programu Tenis 10. Poza kortem zajmuje się fotografią sportową. W wolnych chwilach biega i gra na instrumentach.


Adam Kot

(z nami od 2010)

Licencjonowany Instruktor Tenisa. Były zawodnik Warszawianki i AZS Warszawa. Zwycięzca wielu turniejów ogólnopolskich zarówno w singlu, jak i deblu. Prowadzi treningi grupowe i indywidualne dla dzieci i dorosłych na każdym poziomie zaawansowania. Stawia nacisk na odpowiednią technikę i ogólny rozwój. Wymagający i skuteczny. Tenis to nie tylko jego praca, ale i pasja. W wolnych chwilach jest sommelierem i nie wyobraża sobie życia bez muzyki.


Ela Kowalczyk

(z nami od 1997, wychowanka TieBreak’a)

Licencjonowana Instruktorka Tenisa (2017), obecnie Trenerka Szkolenia Podstawowego (2022). Zwyciężczyni wielu turniejów ogólnopolskich zarówno w singlu, jak i deblu. Do 2006 roku aktywna zawodniczka z najwyższym (7) rankingiem w Polsce. W latach 2011-2014 reprezentantka drużyny akademickiej SGGW. Specjalizuje się w trenowaniu dzieci i młodzieży. Realizuje program Tenis10 na wszystkich poziomach oraz jego kontynuację w grupach rekreacyjnych i zawodniczych. Ma wyjątkowe podejście do dzieci. Poza kortem fascynuje ją bieganie i dobra książka,  uwielbia podróże i swojego psa Foresta. Ceni sobie aktywny wypoczynek, ale też spokój po godzinach spędzonych na korcie.


Paweł Marzec

(z nami od 2012)

Licencjonowany Instruktor Tenisa. Specjalizuje się w pracy z najmłodszymi, ale trenuje również starsze dzieci i dorosłych. Podczas organizowanych przez klub półkolonii oraz obozów rodzinnych i młodzieżowych pełni rolę kierownika wypoczynku. Poza kortem spędza czas w gronie przyjaciół i realizuje inne sportowe oraz muzyczne zainteresowania.


Michał Molka

(z nami od 2022)

Licencjonowany Instruktor Tenisa. Były zawodnik Legii Warszawa. Zwycięzca turniejów ogólnopolskich, medalista Mistrzostw Polski. Specjalizuje się w treningach z dorosłymi na każdym poziomie zaawansowania. Absolwent Al-Khair University (Pakistan), Preston University (MBA) oraz podyplomowego Wyższego Studium Organizacji Produkcji Filmowej w PWSFTviT w Łodzi. Poza kortem pracuje w produkcji filmowej oraz bywa dramaturgiem.


Jacek Multan

(z nami od 2003)

Licencjonowany Trener Tenisa, specjalizacja nauczanie początkowe w ramach programu Tenis 10. Nauczyciel Wychowania Fizycznego w szkole podstawowej (od 2004). Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Autor książki pt. „Gry i zabawy – Tenis 10” oraz cyklu artykułów „Od bobasa do Samprasa”. Autor programu szkoleniowego dla klas sportowych 4-8 o profilu tenisowym rekomendowanym przez PZT. Wykładowca i egzaminator  na kursach organizowanych przez Akademię Trenerów Tenisa. Prelegent i uczestnik wielu konferencji tenisa organizowanych przez ATT i PZT. Wykładowca dla nauczycieli w ramach programu „Dzieciaki do rakiet” oraz szkoleniowiec warsztatów dla trenerów w ramach programu NPUT. Ponadto instruktor narciarstwa zjazdowego i koszykówki.


Jacek Nosal

(z nami od 2013)

Licencjonowany Instruktor Tenisa. Specjalizuje się w treningach indywidualnych i grupowych z dziećmi i dorosłymi na każdym poziomie zaawansowania. W amatorskim tenisie zdobył wiele nagród. Poza kortem muzykuje w gronie rodzinnym i podczas jam sessions.


Kacper Nosal

(z nami od 2013, wychowanek TieBreak’a)

Licencjonowany Instruktor Tenisa. Specjalizuje się w treningach indywidualnych dla dorosłych na każdym poziomie zaawansowania. Poza tenisem zajmuje się muzyką, również jako wykonawca.


Mariusz Piątek

(z nami od 2012)

Licencjonowany Instruktor Tenisa. Specjalizuje się w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi na każdym poziomie zaawansowania. Poza tenisem zajmuje się produkcją filmową, dlatego często wykorzystuje wideo do analizy techniki swoich podopiecznych.


Aniela Rybak

(z nami od 2012, wychowanka Tie Break’a)

Licencjonowana Instruktorka Tenisa. Specjalizuje się w treningach indywidualnych z dziećmi i młodzieżą. Poza kortem profesjonalnie gra na harfie. 


Igor Seryn

(z nami od 1998, wychowanek Tie Break’a)

Licencjonowany Instruktor Tenisa. Specjalizuje się w treningach indywidualnych. Były zawodnik osiągający sukcesy na arenie krajowej. Wraz z drużyną Tie Break’a zdobył złoty Medal Drużynowych Mistrzostw Polski. Poza tenisem lubi bieganie, sporty walki, muzykę oraz seriale. 


Diana Siemanowska

(z nami od 2020)

Licencjonowana Instruktorka Tenisa. Specjalizuje się w treningach indywidualnych i grupowych dla dzieci i dorosłych na każdym poziomie zaawansowania.

Poza kortem kocha taniec i jogę.


Mikołaj Sypek

(z nami od 2011, wychowanek TieBreak’a)


Oleg Theretun

(z nami od 2021)

Trener Przygotowania Motorycznego. Specjalizuje się w treningu funkcjonalnym FMS dbając o naszych zawodników i klubowiczów. Poza kortem jego pasją są podróże.


Artur Urzykowski

(z nami od 1991, wychowanek TieBreak’a)

Licencjonowany Instruktor Tenisa. Były i utytułowany zawodnik na arenie krajowej i międzynarodowej. Specjalizuje się w treningach indywidualnych i grupowych z dziećmi i dorosłymi na każdym poziomie zaawansowania. Poza kortem jest fanem piłki nożnej.


Janek Winnicki

(z nami od 2010, wychowanek TieBreak’a)

Licencjonowany Instruktor Tenisa. Specjalizuje się w treningach dla najmłodszych Programu Tenis 10. Opiekun na klubowych obozach tenisowych. Poza kortem jego pasją jest fotografia.


Jędrzej Wojciechowski

Licencjonowany Instruktor Tenisa oraz certyfikowany Trener Personalny REPs Polska. W tenisa gra od dziewiętnastu lat. W wolnych chwilach biega i uprawia street workout.