Nabór do klasy o profilu tenisowym

Nabór na sezon 2024/2025

We wrześniu 2024, jak co roku, planujemy uruchomienie czwartej klasy o profilu tenisowym w Szkole Podstawowej nr 319 im. Marii Kann przy ulicy Związku Walki Młodych 10. W propagowaniu tenisa wśród młodzieży szkolnej współpracujemy z tą placówką już od 2001 roku. Nauka w klasie o profilu tenisowym daje młodym zawodnikom możliwość łączenia tenisowej pasji z nauką w jednej z najlepszych szkół podstawowych na Ursynowie.

W ramach zajęć szkolnych dzieci będą miały dziesięć lekcji wychowania fizycznego, dzięki czemu część zajęć będziemy mogli realizować w formie treningów tenisowych wplecionych w plan lekcji. Taka organizacja dnia to ogromne ułatwienie logistyczne dla rodziców, a także dobry punkt wyjścia do ewentualnego rozwoju zawodniczego ucznia. Oferta zajęć szkolnych będzie dodatkowo uzupełniona określoną ilością pozalekcyjnych zajęć w klubie, natomiast lekcje wychowania fizycznego, obok realizowanej podstawy programowej, będą ukierunkowane na rozwój cech motorycznych, stanowiących fundament gry w tenisa.

Propozycja ta skierowana jest do uczniów klas trzecich (rocznik 2014 i 2015), którzy chcą łączyć naukę z pasją do tenisa.

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o kontakt mailowy. Chętnych zawiadomimy o terminie spotkania informacyjnego.

biuro@tiebreak.pl