Obóz tenisowy dla dzieci w Olecku

Podczas obozu uczymy gry w tenisa poprzez zabawę. Zapraszamy dzieci w wieku 8 – 12 lat na super wakacje!

Lokalizacja i godzina
Hotel Colosseum
ul. Gołdapska 12
19-400 Olecko

15 – 25 lipca 2024

Zbiórka: Koncertowa 4 (Ursynów)

Szczegóły

Olecko – miasto w województwie warmińsko-mazurskim leżące nad rzeką Legą i Jeziorem Oleckim Wielkim na wschodnim krańcu Pojezierza Mazurskiego. Łączy Krainę Wielkich Jezior Mazurskich z Pojezierzem Suwalsko-Augustowskim. Turystów wabi urokliwym położeniem nad rzeką Legą, która malowniczo wypływa z jeziora, owiniętego wokół miasta niczym błękitna wstęga. Powietrze należy tu do najczystszych w Polsce. Przyczynia się do tego oddalenie regionu od ośrodków wielkomiejskich oraz bliskie położenie czterech puszczy: Augustowskiej, Rominckiej, Boreckiej i Piskiej. To wszystko sprawia, że olecka baza sportowa zapewnia doskonałe warunki do aktywnego wypoczynku i uprawiania różnych dyscyplin. Dzieci będą zakwaterowane w Hotelu Colosseum – zlokalizowanym tuż obok kortów Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, gdzie będziemy realizowali na program treningowy.

Najważniejszą aktywnością podczas obozu będzie nauka gry w tenisa. Skupimy się na kształtowaniu i doskonaleniu techniki oraz przygotowaniu do gry na punkty. Kadrę obozu stanowią nasi trenerzy klubowi specjalizujący sie w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Na obóz zabieramy ze sobą rowery.* Planujemy więc rowerowe wycieczki, spływ kajakowy, kąpiele w jeziorze,  a gry terenowe będą znakomitym uzupełnieniem całego pobytu.

W programie zaplanowaliśmy
 • trening tenisowy w grupach na każdym poziomie zaawansowania (2,5 godz. dziennie)
 • trening ogólnorozwojowy (ok. 1 godz. dziennie)
 • turniej tenisowy
 • gry sportowe i zabawy
 • kąpiele w jeziorze i wygrzewanie się na słońcu
 • wycieczki rowerowe
 • spływ kajakowy
 • ognisko
Cena obozu wynosi 3450 PLN i obejmuje
 • zakwaterowanie w pokojach 3 i 4-osobowych
 • trzy posiłki dziennie: śniadanie, obiad i kolację
 • realizację programu
 • przejazd autokarem
 • przewóz rowerów
 • ubezpieczenie NNW
Promocja First Minute

dla osób, które podpiszą umowę i wpłacą zaliczkę do końca lutego 2024 roku cena wynosi 3350 PLN

Wiek dziecka
7 – 12 lat

Niezbędnk dziecka na czas pobytu

sprzęt tenisowy (rakieta, buty, dodatkowe pary skarpet), plecak oraz wygodne buty do wycieczek pieszych, strój (np. dres) do zajęć terenowych, ciepły sweter lub polar, kurtka przeciwdeszczowa, strój kąpielowy, krem z filtrem UV, środek na komary i kleszcze, nakrycie głowy (czapka lub chustka), latarka, legitymacja szkolna, książeczka zdrowia.

Wyjazd i powrót

Miejsce zbiórki zostało wyznaczone przy ulicy Koncertowej 4 w Warszawie (Ursynów) w dniu 15 lipca (poniedziałek) o godz. 8.00. Powrót w czwartek 25 lipca ok. godz. 17.00, również przy ulicy Koncertowej 4. 

Zapisy

Warunkiem wpisania dziecka na listę uczestników obozu tenisowego jest wpłata 600,00 zł zaliczki oraz podpisanie umowy wraz z warunkami uczestnictwa.

Wpłaty można dokonać gotówką lub kartą płatniczą w biurze Szkoły Tenisa Tie Break przy ulicy Koncertowej 8a lub przelewem na rachunek bankowy:

Santander Bank Polska 60 1500 1865 1218 6009 9808 0000
(w tytule prosimy podać imię i nazwisko uczestnika, nazwę obozu oraz telefon kontaktowy).

* każdy uczestnik proszony jest o zabranie ze sobą roweru oraz zapasowej dętki do opony (rowery będą przewiezione osobnym samochodem).

UMOWA do pobrania jest TUTAJ

Karta kwalifikacyjna uczestnika wypoczynku znajduje się TUTAJ.