Obóz tenisowy dla dorosłych, Alassio, Italy

Tenisowy wypoczynek we Włoszech
Przedstawiamy Państwu propozycję wspólnego wyjazdu tenisowego do przepięknej miejscowości Alassio położonej nad Morzem Liguryjskim we Włoszech.
Tylko dla dorosłych
Wyjazd skierowany jest dla osób dorosłych, które chcą spędzić intensywny tenisowo tydzień łapiąc październikowe promienie włoskiego słońca.
Nadmorski kurort
Alassio jest niezwykle urokliwym kurortem, gdzie można cieszyć się wspaniałą pogodą, klimatycznymi knajpkami i restauracjami z bardzo urozmaiconą, choć głównie śródziemnomorską kuchnią, piękną plażą oraz spacerami uliczkami starego miasta. Klub tenisowy, w którym będziemy trenować śmiało można nazwać włoskim Monte Carlo. Położony na wzgórzu kompleks siedmiu kortów tenisowych, kortów do padla oraz klimatyczny domek klubowy, gości miłośników tenisa już od ponad 100 lat.
Termin
Planowany termin to 6-13 października 2024
Opieka trenerska
Na obóz pojedzie z nami dwóch trenerów – Przemek Chawałkiewicz i Olga Gorzelak. Na miejscu mogą liczyć na wsparcie trenerów z lokalnego klubu tak by uczestnicy obozu mogli odbyć dwa 1,5 godzinne treningi dziennie.
Zakwaterowanie
Czterogwiazdkowy hotel położony nad samym morzem. W standardowej ofercie mamy do dyspozycji 2-osobowe pokoje wraz z wyżywieniem (śniadanie oraz 3-daniowa kolacja). Jeżeli ktoś z Państwa byłby zainteresowany pokojem jednoosobowym lub pokojem z widokiem na morze – jest to możliwe za dodatkową opłatą. Z hotelu na korty idziemy spacerkiem niecałe 12 minut.
Program dnia
– poranna sesja treningowa
– popołudniowa sesja treningowa, sparingi lub mecze turniejowe (w zależności od liczby zgłoszonych uczestników)
– wykłady dotyczące techniki i taktyki gry
– rozmowy o tenisie przy dobrym winie
Koszt wyjazdu
obejmujący zakwaterowanie, wyżywienie, treningi i  ubezpieczenie wynosi 1150 EUR od osoby.
Transport
Dojazd uczestników na miejsce odbywa się we własnym zakresie. W przypadku dojazdu samochodem parking hotelowy za dodatkową opłatą. Wybierając przelot samolotem istnieje możliwość wynajęcia samochodu na lotnisku.  
Zapisy
Osoby zainteresowane wyjazdem prosimy o przesłanie maila.
biuro@tiebreak.pl